Çardak, kameriye olarak da adlandırılmaktadır. Bahçeler, parklar, havuz kenarları gibi yerlerde bulunan silindirik, kare, altıgen gibi şekillere sahip ahşaptan veya çelikten yapılan üstü kapalı dinlenme alanlarına kamelya denilmektedir. Duvarlarında oturmaya uygun çıkıntılar bulunmaktadır ve pek çoğunda yiyecek-içecek tüketimi için masa bulunur.

Kamelyalar özellikle yaz aylarında bunaltıcı sıcak ve güneşten korunarak dinlenme sağladığımız veya diğer insanlarla vakit geçirdiğimiz alanlardır. Halka açık alanlarda bulunduğu gibi müstakil evlerin veya apartmanların bahçelerinde de bulunmaktadır.

Zaman geçirmekten zevk aldığımız alanlar olan kamelyaların profesyonel bir şekilde yapılması ve estetik olarak binanıza ve çevreye uygun olarak yapılması gerekmektedir. Kalitesiz işçilik ve malzemeyle yapılan kamelyalar göze hoş gözükmediği gibi kısa sürede yıpranmakta ve kısa sürede kullanılamaz hale gelmektedir. Uğur Çatı İzolasyonu olarak öncelikle keşif yaparak bahçenize uygun kamelya tipini belirliyoruz. En uygun, estetik ve dayanıklı ahşap veya çelik malzemeleri kullanarak ürettiğimiz kamelyanızı bahçenize kuruyoruz. Eğer talep ederseniz özel tasarım kamelyalar da üretmekteyiz.

Kamelya ve kamelya çatı yapımı hakkında bilgi almak ve bir kamelyaya sahip olmak için 0530 146 53 04 numaralı telefon aracılığıyla veya ofisimize gelerek bize ulaşabilirsiniz.