Genellikle çatı katında veya en üst katlarda kullanılan lambiri tavan estetik değeriyle ve sağlıklı olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Ahşaptan yapılmaktadır, fakat günümüzde plastik lambiriyle yapılan uygulamalarda artmış ve fiyatların cazip hale gelmesine sağlayarak her bütçeye uygun bir tavan kaplaması olmasını sağlamıştır. Ahşap kaplamada kullanılan ağaçlar Ladin, Kızılçam vb. ağaçlardır. Uygulama yapılan yerin sahibinin isteğine göre duvar lambiri kaplama uygulaması da yapılabilmektedir.

Hoş görünüşü, iyi derecede ısı ve su izolasyonu sağlaması gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. En üst kattaki evlerin veya çatı katının, iyi bir çatı izolasyonu uygulamasıyla birlikte neredeyse orta katlar kadar iyi derecede ısınmasını sağlamaktadır. Bu haliyle ısınma masraflarını düşürerek bütçenize ciddi katkılar sağlamaktadır. Estetik duruşuyla ise hem size estetik haz yaşatır, hem de evinize değer katar.

Balkonların tavanına ve duvarlarına da uygulanan bir teknik olan lambiri kaplama balkonunuzun görünüşüne estetik bir değer katar. Bungalov yapıların iç kaplamasında da kullanılmaktadır.

Siz de evinize lambri tavan veya lambri duvar kaplama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar evinizin özelliklerine göre ve cazip miktarlarda olmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerimizle yaptığımız uygulamalar uzun yıllar yıpranmadan ilk günkü halini korumaktadır. 0530 146 53 04 numaralı telefondan usta ekibimizle iletişime geçebilir, lambiri uygulaması ve diğer çatı ustası gerektiren işleriniz hakkında bilgi, fiyatlandırma alabilirsiniz.